16 грудня в приміщенні комунальної установи «Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа» Пологівської міської ради відбувся практичний блок випробувань учнівської олімпіади з предмета «фізичної культури».

У змаганнях брали 18 учасників з 9 закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради. В результаті спортивних змагань у командному заліку І місце вибороли представники команди нашого навчального закладу – Холодний Артем та Гранкіна Єлизавета;

У суботу, 11 вересня, на стадіоні «Локомотив» відбулося грандіозне Спортивне свято вихідного дня.

Учні нашого закладу взяли участь у змаганнях з різних видів спорту для різних вікових категорій. Спробувати свої сили вирішили учні 11 класу: Єфіменко Іван, Холодний Артем,  Панасенко Григорій, Панасенко Ілля, Гаврилюк Владислав. А також учні 9 класу: Кучеров Артем (учень з ООП) і Карпій Радамір. Загальнокомандне досягнення – І місце та ЗОЛОТА МЕДАЛЬ!!!

75-а районна спартакіада. Стрітбол

Команда ЗЗСО №5 виборола ІІІ місце у змаганнях 75-ї районної спартакіади зі стрітболу серед юнаків та серед дівчат сільських закладів освіти

75-а районна спартакіада. Настільний теніс

Команда нашого навчального закладу виборола І призове місце з настільного тенісу серед загальноосвітніх сільських шкіл району.

Настільний теніс

В районному турнірі з настільного тенісу в І турі Лемішко Яна посіла І  призове місце, Діденко Максим – ІІ призове місце, Павлусевич Анастасія – ІІІ призове місце; У ІІ турі Лемішко Яна посіла ІІ місце, Діденко Максим – IV місце.

Районні змагання із гри в шахи

У листопаді 2019 року в рамках 75-ї районної спартакіади команда ЗЗСО № 5 у грі в шахи виборола срібло - посіла ІІ призове місце.

Районні змагання з шашок

Улистопаді 2019 року команда ЗЗСО № 5 в рамках 75-ї спартакіадив змаганнях із шашок посіла ІІ місце.

Фінальні змагання

14 лютого 2019 р. в рамках 74-ї районної спартакіади на базі КУ "Пологівський ЗЗСО І - ІІІ ст. № 5" відбулися фінальні змагання з баскетболу серед сільських шкіл району.

Команда юнаків нашого навчального закладу посіла І призове місце і була нагороджена Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА від 14 лютого 2019 р.

Відбірковий турнір

25 січня 2019 року відбувся відбірковий районний турнір першості з баскетболу серед сільських шкіл.

Команда нашого освітнього закладу увійшла до фіналу районної першості.

17 січня 2019 року в спортивному залі гімназії "Основа" відбулися змагання з настільного тенісу серед команд сільських ЗЗСО І-ІІІ ступенів в залік 74-ї районної спартакіади школярів.

Команда  нашого навчального закладу виборола ІІ призове місце. Склад команди: Діденко Максим, Лемішко Яна, Холодний Артем. Вчителі: Зубець О.А., Кикош С.П.

Команда нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту.

Районний турнір з настільного тенісу

27.10.2018 р. відбувся  районний турнір з настільного тенісу. Учні нашого освітнього закладу вибороли почесні призові місця:

І місце - Лемішко Яна, учениця 8 класу

ІІ місце - Діденко Максим, учень 10 класу

Школа безпеки

Районні змагання 72-ї спартакіади з баскетболу серед сільських шкіл

17 лютого в ДЮСШ проходив фінал спортивних змагань з баскетболу, де збірні  команд дівчат та хлопців нашого навчального закладу боролись зі спортсменами інших шкіл району за перемогу. У змаганнях брали участь 5 команд. Збірна дівчат посіла почесне ІІІ місце. Команда хлопців показала найкращий результат. З рахунком 11:8, наші хлопці отримали перемогу!

Зональні змагання з баскетболу

23 лютого на базі КУ "Пологівський НВК" відбулися зональні змагання з баскетболу серед сільських шкіл району. В змаганнях взяли участь команди КУ "Пологівський НВК", Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст., Інженерненської І-ІІІ ст., Новокарлівської І-ІІІ ст.

Предметні олімпіади

26 листопада учні нашого закладу взяли участь у районному етапі учнівських олімпіад з фізичної культури. Із 10 шкіл району учні нашого навчального закладу посіли 7 місце. (Гортайте сторінки фотоальбому

Козацькі розваги

В рамках відзначення 25 річниці Незалежності України та з нагоди 73-ї річниці визволення Пологівського району від нацистських окупантів 16 вересня 2016 року відбулася військово-патріотична гра «Козацькі розваги 2016».

Команда нашого навчального закладу виборола два призових місця: у Конкурсі № 10 "Неповне розбирання та збирання автомату АКС-74" - ІІ місце; у Конкурсі № 1 "Плакат" - ІІІ місце.